Listing Courtesy of:
Imagine MLS / Coldwell Banker Bisceglia Realty And Auction Co. / Sheila Durham / David Gambrell
Imagine MLS / Coldwell Banker Bisceglia Realty And Auction Co. / Sheila Durham / David Gambrell 00 Ky 66/Hendron Hill Arjay, KY 40902
Active (371 Days)
$58,000 (USD)
MLS #:
25009655
25009655
Lot Size
24 acres
24 acres
Type
Farm/Ranch
Farm/Ranch
Year Built
9999
9999
Views
Rural
Rural
School District
Bell County - 87
Bell County - 87
County
Bell County
Bell County
Community
Rural
Rural
Listed By
Sheila Durham, Coldwell Banker Bisceglia Realty And Auction Co.
David Gambrell, Coldwell Banker Bisceglia Realty And Auction Co.
Source
Imagine MLS
Last checked May 13 2026 at 7:16 AM GMT+0000
Imagine MLS
Last checked May 13 2026 at 7:16 AM GMT+0000
$ (+/-)
Mar 30, 2026
Price Changed
$58,000
-5%
-$3,000
Oct 13, 2025
Price Changed
$61,000
-2%
-$1,500
Jul 11, 2025
Price Changed
$62,500
-4%
-$2,500
May 08, 2025
Listed
$65,000
-
-
Location
Description